Андрій Воробей: "Півтора тайми у виконанні України просто ні про що"

26.03.2024 20:07

Колишній нападник донецького "Шахтаря" Андрій Воробей поділився очікуваннями від фіналу плей-оф відбору на Євро-2024 між збірними України та Ісландії

Андрій Воробей

У вівторок збірні України та Ісландії проведуть між собою фінальний матч плей-оф відбору на Євро-2024. Гра відбудеться на "Тарчинський Арені" у Вроцлаві о 21:45 за київським часом.

На думку Воробея, підопічні Сергія Реброва будуть фаворитами протистояння.

"Я вважаю фаворитом нашу команду. Підбір гравців у збірної України набагато кращий і сильніший. Але це футбол, всяке може бути.

Гра з Боснією була незрозумілою для всіх, півтора тайми у виконанні України просто ні про що. Слава Богу, що у команди є характер, і нам вдалося перевернути гру, забити гол і виграти на нервах.

Мій прогноз – перемога України. Думаю, Ребров внесе корективи після гри з Боснією. Завтра буде зовсім інша гра. Не потрібно так довго розгойдуватися і бути обережними, з перших хвилин треба грати на результат. Ризикну поставити на 3:1 на користь України", – заявив Воробей сайту Sport-express.ua.

Президент "Барселони": "Мбаппе точно зіпсує роздягальню "Реала"