Протест проти складу НОКу! Павелко та Шевченко синхронно призупинили членство в цій організації

18.11.2022 18:02
Категории: Новини Футбол

Президент УАФ Андрій Павелко і ексголовний тренер збірної України Андрій Шевченко повідомили, що не можуть залишатися членами НОК за такого складу

Фото komandaonline.com

Очільник Української асоціації футболу Андрій Павелко та легендарний футболіст, екснаставник збірної України Андрій Шевченко, не змовляючись, сьогодні призупинили своє членство в НОК.

Очевидно, що приводом до такого рішення стала присутність в списках НОК таких осіб, як Григорій Суркіс та Нестор Шефрич, що були на провідних ролях в прокремлівській політичній силі ОПЗЖ. В умовах повномасштабної війни проти росії працювати пліч-о-пліч з представниками п’ятої колони і позиціонувати себе як патріота – речі несумісні.

Андрій Павелко та Андрій Шевченко наразі практично не спілкуються, тож мови про колегіальне рішення немає. Тут справа елементарної совісті, яка і змусила їх зробити сьогоднішні заяви.

"Підсумки вчорашньої ХХХVIІ Генеральної асамблеї НОК України викликали величезний резонанс у суспільстві. Що абсолютно закономірно, зважаючи на обрання до складу членів НОК представників забороненої в Україні партії ОПЗЖ.

В той час, як увесь світ бойкотує участь російських спортсменів у змаганнях всіх рівнів, до складу українського олімпійського комітету включають осіб від проросійських політичних угруповувань.

Я особисто голосував проти відповідних рішень.

А тому, як учасник Асамблеї і представник команди НОК призупиняю своє членство у Комітеті до того часу, поки ситуацію не буде виправлено.

Тисячі наших воїнів не для того жертвують своїми життями, щоб скандальні друзі росії продовжували тут лобіювати свої та нашого ворога інтереси.

Слава Україні!» – написав на своїй сторінці у Facebook Андрій Павелко.

В свою чергу і Андрій Шевченко зробив відповідний допис у своєму Telegram: 

"У найважчий час в історії моєї країни я гордий бути поруч з Україною і допомагати усім, чим можу, задля нашої перемоги.

Я вважаю почесною роботу в Національному олімпійському комітеті, розумію важливість його розвитку. Водночас я не можу залишитися в НОК за такого складу.

Ми платимо за свою свободу безмежно високу ціну життями найкращих з українців. Мусимо бути гідними їх".

Нагадаємо, що вчора президентом НОК обрали Вадима Гутцайта.

Зі стадіону "Манчестер Юнайтед" зняли зображення Кріштіану Роналду (фото)

Лента новостей