Анатолія Трубіна підставив партнер у матчі Бенфіки: що відбулося з воротарем збірної України (відео)

26.07.2024 19:02

В межах підготовки до нового сезону Дженоа та Бенфіка футболістів збірної України Руслана Маліновського та Анатолія Трубіна відповідно провели чергові контрольні поєдинки.

Італійська команда перемогла співвітчизників із Монтови (3:2), а Маліновський вийшов на заміну на 61-й хвилині, коли його команда вже забила три свої м'ячі. Наступну гру Гривони плануєть провести 1 серпня. Суперник — Брешіа.

Португальці ж зіграли внічию з англійським Брентфордом (1:1), а Трубін провів на полі весь матч і пропустив вже на 9-й хвилині через жахливу помилку свого ж захисника.

Відзначимо, що у складі британських Бджіл увесь перший тайм відіграв українець Єгор Ярмолюк.

Наступний контрольний матч Бенфіка планує провести 28 липня. Суперник — нідерландський Феєнорд.