Алькарас оновив рекорд першої ракетки світу, що тримався 21 рік

17.11.2022 20:55
Тенісист завершив сезон на першому місці одиночного рейтингу ATP

19-річний іспанський тенісист Карлос Алькарас став автором унікального досягнення. Він став наймолодшою першою ракеткою світу за підсумками року, оновивши рекорд, який було встановлено у 2001 році.

Попри пропуск Підсумкового турніру, Алькарас залишився лідером рейтингу ATP. Трапилося це завдяки достроковому вильоту Рафаеля Надаля - друга ракетка світу програв обидва стартові матчі на турнірі і вже точно не обійде 19-річного тенісиста.

10. Хуберт Гуркач - 2905.

У поточному сезоні Алькарас став переможцем на US Open, на турнірах "Мастерс" у Маямі та Мадриді, та двох ATP 500 у Ріо та Барселоні. Після перемоги на Відкритому чемпіонаті США з тенісу Карлос Алькарас став наймолодшою першою ракеткою світу, яка коли-небудь очолювала рейтинг ATP.

Карлос Алькарас майже на рік випередив Ллейтона Г'юїтта у списку тенісистів, які завершували сезон на першому місці в одиночному рейтингу ATP. Австрацієль встановив своє досягнення за підсумками сезону 2001, тобто 21 рік тому.