Агент Довбика ще раз прокоментував гучний скандал навколо трансферу Артема в "Жирону"

16.04.2024 18:01
Категории: Новини Футбол

Олексій Люндовський, агент українського нападника Артема Довбика, поділився думками щодо нещодавнього скандалу з його переходом до "Жирони"

Напередодні в ЗМІ з’явилася інформація про те, що перехід Довбика з "Дніпра-1" до "Жирони" супроводжувався порушенням фінансового фейр-плей. Буцімто Люндовський міг уникнути сплати податків в Україні, зареєструвавши в Естонії юридичну особу майже з аналогічною назвою свого агентства.

Згодом Люндовський розповів про своє бачення цієї ситуації.

"Та ні, що ви! Жодних порушень у цій ситуації немає, і так само – жодних справ. Ніякого розслідування ніхто не веде, тому що все зроблено в рамках законодавства України, Іспанії та футбольних структур. Це якийсь нонсенс! Гарантую, що тут більше схоже на справу про наклеп.

Зареєструвати за кордоном компанію має право будь-який громадянин України. Яке в цьому порушення? Для міжнародної футбольної практики також нормою є створення за кордоном представництв, філій, юридичних осіб агентств. Така практика здійснення трансферів є абсолютно нормальною, в більшості міжнародних трансферів ви знайдете її ознаки. Це, звісно, легально.

Тепер щодо найголовнішого. В Естонії наша компанія зареєстрована ще в 2018 році. Чому саме зараз хтось підняв її й зробив предметом новин? Чи хтось перебував у сплячці, чи тільки навчився користуватися гуглом? Я не знаю, але виглядає це дуже підозріло.

Яка сприйняли новини "Жирона" та Довбик? Та ніяк. Вони ні про які розслідування навіть і не чули", – заявив агент.

Максим Шацьких розкрив таємницю успіхів Довбика і Циганкова в "Жироні"

Лента новостей