7-й тур – останній! Що відбуватиметься далі з трансляціями чемпіонату України

Керівник спортивного мовлення MEGOGO Артем Панченко прокоментував ситуацію з трансляцією матчів УПЛ у цьому сезоні

Перші шість турів українського чемпіонату транслювалися безкоштовно на OTT-платформах, зокрема MEGOGO. Наразі невідомо, в якому форматі трансляції відбуватимуться в подальшому.

Напередодні Панченко поділився інформацією щодо майбутнього трансляцій матчів УПЛ.

"У нас є договір з УПЛ,  згідно з яким ми могли показати безплатно матчі перших шести турів, а далі очікувати оновлень від УПЛ стосовно моделі дистрибуції наступних турів відповідно до рішення клубів. Тепер ми та інші платформи чекаємо такого ж дозволу на безплатний показ сьомого туру. Він буде отриманий в найближчі години.

Вчора відбулася велика конструктивна зустріч представників клубів УПЛ, на якій були представлені моделі розповсюдження контенту "УПЛ ТБ" в сезоні 2023/24. Наразі клуби детально вивчають кожен з ключових варіантів, і мають консолідовано вибрати шлях розвитку, який їх влаштовує і проголосувати за нього. Сподіваємось, що це голосування матиме місце найближчими днями.

Після цього УПЛ вийде з заявою, в якому форматі відбуватиметься показ матчів надалі. Тобто, ще сьомий тур буде показаний безплатно, а далі все залежить від голосування клубів УПЛ", – заявив Панченко.

"Колос" придбав півзахисника донецького "Шахтаря"

Теги

Лента новостей