36-річний чоловік помер унаслідок участі в Лондонському марафоні

05.10.2022 19:00

Англійцю стало зле після подолання 23 миль дистанції

36-річний чоловік помер під час подолання дистанції традиційного Лондонського марафону. Про це організатори змагань оголосили на офіційному сайті.

42-й традиційний Лондонський марафон проходив у неділю, 2 жовтня. Та передбачав як гонки серед професійних бігунів, так і старти для максимально широкого загалу.

Відтак у загальнодоступному забігу на дистанції 26.2 милі (42.16 км) взяли участь 40 тисяч людей. Тисячі людей також доєдалися до марафону в онлайн-режимі.

Після подолання 23 миль одному з учасників марафону стало зле. 

Організатори зазначають, що медпрацівники одразу оглянули 36-річного чоловіка, а швидка прибула на місце інциденту протягом трьох хвилин. Проте чоловік, чиє ім'я не називають, згодом помер у госпіталі.

Причину смерті визначать пізніше, провівши необхідні медичні обстеження. Додаткових деталей інциденту не надаватимуть через побажання близьких загиблого.

До речі

Елітну чоловічу гонку в рамках Лондонського марафону цього року виграв Амос Кіпруто. Дистанцію кенієць подолав за 2 години, 4 хвилини та 39 секунд.
Кіпруто вперше тріумфував на забігах серії World Marathon Majors. Його попереднім найкращим результатом залишалося "срібло" змагань у Токіо та Берліні.
Вперше Лондонський марафон було організовано у 1981 році. Абсолютним рекордом чоловічих забігів у британській столиці залишається результат дворазового олімпійського чемпіона Еліуда Кіпчоґе - 2:02:37 години.

Еліуд Кіпчоге встановив новий світовий рекорд у марафоні

Лента новостей