19 нокаут в 19-ти поєдинках! Американський боксер продовжує дивувати

07.08.2022 13:01

Американський боксер Верджіл Ортіс оформив свій 19 нокаут у 19 поєдинках, проведених у кар'єрі 

Верджіл Ортіс

Технічним нокаутом учора завершився бій між американцем Верджилом Ортісом та британцем Майклом Маккінсоном за пояс чемпіона за версією WBO International.

Вже з перших секунд бою Ортіс пішов у серйозну атаку та постійно пресингував суперника, не даючи можливості йому маневрувати на рингу. Якби британець мав потужний удар, він міг би створити Ортісу проблеми в цьому бою, а так американець постійно завдавав йому сильних ударів по корпусу.

Але варто відзначити і боксера з Великобританії – хоч Майкл Маккінсон і не був фаворитом у цьому поєдинку, він добре працював у клінчі та був максимально незручним суперником для Ортіса за рахунок своєї лівосторонньої стійки.

Вже в 8 раунді Маккінсона було відправлено в нокдаун, але зумів піднятися і продовжити бій. На початку 9 раунду Ортіс повторно відправив суперника до нокдауну потужним ударом по печінці, і поєдинок вже не був продовжений після цього епізоду – так вирішила команда Маккінсона.

Таким чином, в активі американського боксера мексиканського походження вже 19 нокаутів, причому у 19 проведених поєдинках. Подібна статистика робить Верджіла Ортіса одним із найбільш перспективних та талановитих боксерів сучасності.

Бокс. Віктор Вихрист дізнався ім'я майбутнього суперника

Лента новостей