13 годин у черзі! Девід Бекхем довів свій патріотизм

Колишній капітан збірної Англії та "Манчестер Юнайтед" Девід Бекхем попрощався з королевою Великобританії Єлизаветою II, простоявши у черзі приблизно 13 годин

Девід Бекхем

Англієць приєднався до інших високопоставлених фігур, які чекали своєї черги віддати належне королеві.

Бекхема було нагороджено орденом Британської імперії за заслуги перед футболом у червні 2003 року у списку почестей до дня народження королеви.

"Щоразу, коли ми стояли там, одягнені в ці футболки з трьома левами, і в мене була пов'язка на руці, і ми співали "Боже, бережи нашу королеву", це було те, що так багато означало для нас", – цитує Бекхема The Guardian.

"Щоразу, коли ми це робили, це було щось особливе. Так що цей день завжди був важким, і він важкий для нації, важкий для всіх у всьому світі, тому що я думаю, що всі це відчувають. І наші думки зараз із королівською сім'єю і, очевидно, з усіма присутніми сьогодні”.

"Це особливе почуття: стояти тут, святкувати її життя і слухати різні історії, які люди розповідають. Я думав, що прийшовши о 2-й годині ночі, тут буде трохи тихіше – я помилявся", – сказав Бекхем.

Нагадаємо, що королева Великобританії Єлизавета ІІ померла 8 вересня на 97-му році життя. Вона знаходилася на троні протягом 70 років, що зробило її найдовгоправнішим і найстарішим монархом у британській історії, а також найдовгоправнішим і найстарішим главою держави у світі.

Кріштіану Роналду вперше забив за "Манчестер Юнайтед" у цьому сезоні

Лента новостей