За підсумками відбору українські гімнасти були представлені у чотирьох фіналах. Анна Лащевська та Єлизавета Губарєва пройшли до фіналу в колоді, а Ілля Ковтун претендував на медалі у вільних вправах, паралельних брусах та вправах на коні.
У перших двох фіналах суботи, 11 березня, Ковтун здобув два "срібла" — у вільних вправах і на паралельних брусах. Серію перемог Іллі на паралельних брусах перервав дворазовий чемпіон світу, філіппінець Карлос Юло. Натомість у вільних вправах українця випередив казахстан Мілад Карімі.
За третю медаль етапу — у вправах на коні — Ковтуну зачепитися не вдалося. З оцінкою у 14.333 бала він посів п'яте підсумкове місце, повторивши власний результат попереднього етапу в катарській Досі.
У жіночому турнірі на колоді Анна Лащевська, що була третьою у кваліфікації, повторила свій результат у фіналі з виступом на 13.433 бала. "Бронза" 15-річної українки стала її третьою нагородою цього сезону на рівні Кубка світу після двох медалей у Досі, включно із "золотом" на брусах.
Інша українка у жіночому фіналі Єлизавета Губарєва стала шостою — 12.6 бала. Вперше на етапах цього сезону гімнастка опинилася поза підсумковим топ-5 у змаганнях на колоді.
Виступи українців у фіналах Кубка світу в Баку
Чоловіки:
- Вільні вправи: Ілля Ковтун — "срібло"
- Кінь: Ілля Ковтун — 5-те місце
- Паралельні бруси: Ілля Ковтун — "срібло"
Жінки:
- Колода: Анна Лащевська — "бронза", Єлизавета Губарєва — 6-те місце
З трьома нагородами Україна замкнула топ-вісімку збірних — учасниць етапу. Найбільше нагород здобула збірна Франції, чиї гімнасти тріумфували в жіночому опорному стрибку (Колін Девіллард) та вільних вправах (Марін Бойє).
Усього на турнірі медалі здобували представники 20 різних країн.
Медальник залік етапу: топ-8
- 1. Франція: 2+1+1
- 2-3. Казахстан: 2+0+0
- 2-3. Філіппіни: 2+0+0
- 4. Італія: 1+2+0
- 5. Китай: 1+0+1
- 6-7. Азербайджан: 1+0+0
- 6-7. Ізраїль: 1+0+0
- 8. Україна: 0+2+1