У фіналі українка разом з хорватом Мате Павичем обіграли бельгійсько-китайський дует Йорана Флігена та Їфан Сюй.
Титул на Вімблдоні став не лише першим особистим для українки на рівні Грендслемів. Кіченок стала другою представницею України, що перемогла на Великому шлемі, і першою, якій це вдавалося саме на Вімблдоні.
Після вручення кубків учасникам фіналу Людмила Кіченок дала флешкоментар організаторам Вімблдону, де поділилася емоціями від перемоги та подякувала своєму партнеру Мате Павичу.
Кіченок відзначила, що дуже задоволена перемогою та грою на Вімблдоні. І наголосила, що дуже хоче своєю перемогою надихнути людей в Україні, які продовжують боротися проти Росії під час повномасштабного вторгнення.
"Відчуття неймовірні. Отримувала задоволення від гри на центральному корті. Хочу подякувати своєму партнеру, що він чудово зіграв неймовірно впродовж цих двох тижнів, моїй команді, яка підтримувала мене у період злетів та невдач, хлопцю, фізіотерапевтці - всім, хто був зі мною у хороші та складні часи.
Хочу привітати [фіналістів] з виступом на турнірі, ви провели чудовий турнір. Сподіваюся, ви виграєте у майбутньому турніри. Намагалася надихнути людей в Україні своєю перемогою та виступом. Сподіваюся, що це їм допоможе, бо вони борються за нашу свободу", - сказала українська тенісистка.
Хто така Людмила Кіченок
- 30-річна українська тенісистка з Дніпра.
- Перша в історії українка за часів незалежності, що проходила до парного Підсумкового турніру WTA. На минулорічному розіграші дісталася півфіналу з Єленою Остапенко, здобувши одну перемогу в груповому раунді.
- Кіченок - перша в історії українська чемпіонка турнірів серії Грендслем у міксті.
- На рівні жіночих парних змагань у Кіченок вісім титулів. У 2022-му вона здобула перемогу на турнірі WTA 1000 у Цинциннаті (з латвійкою Єлєною Остапенко), також виграла змагання WTA у Бірмінгемі (з Остапенко) та Таллінні (з сестрою Надією Кіченок).