Президент УЕФА Александер Чеферин по приглашению
главы Украинской ассоциации футбола, члена Исполкома УЕФА Андрея Павелко в сентябре приедет в Киев. Об этом на своей странице в Facebook сообщил глава УАФ, который в эти дни находился на жеребьевке еврокубков в Монако.

“Перші за останні 7 років дні без депутатського мандату. З дводенним робочим візитом в Монако. В статусі члена Виконкому УЄФА побував на жеребкуванні групових етапів Ліги чемпіонів і Ліги Європи та взяв участь в інших офіційних заходах європейського футбольного союзу. Українські клуби дізнались своїх суперників по єврокубках і я надзвичайно радий за наших вболівальників, які матимуть змогу почути європейські футбольні гімни і насолодитися матчами найпрестижніших континентальних змагань на стадіонах Харкова, Києва і Львова. Щиро бажаю ФК “Шахтар” Донецьк, ФК “Динамо” Київ та ФК “Олександрія” яскравої гри, вдалого виступу в єврокубках і наповнення скарбнички України в клубному рейтингу УЄФА високими балами! Користуючись нагодою запросив керівництво УЄФА на чолі з Александером Чеферіним відвідати Київ вже найближчим часом. І Александер підтвердив, що приїде у вересні. До зустрічі в Україні!” – написал Андрей Павелко.

Общеизвестно, Андрея Павелко и Александера Чеферина связывает давняя дружба. Так во время визита в Киев во время финала Лиги чемпионов-2018, Чеферин в официальной речи на Конгрессе УАФ (тогда — ФФУ) сказал фразу “мой друг Андрей Павелко”. А в 2017 году на Конгрессе ФИФА в Бахрейне именно Чеферин предложил включить Андрея Павелко вместо себя в дисциплинарный комитете ФИФА. Это предложение было поддержано делегатами и, к слову, Андрей Павелко стал первым украинцем, который стал работать в комитетах ФИФА.